FK Zadrugar-FK Parmenac

12.03.2017. godine odigrala se prva utakmice druge polusezone za ovu godinu. FK Zadrugar je ugostio ekipu Parmenca koja je dosla kao veliki favorit posle utakmice iz prve polusezone, koju su pobedili sa rezultatom 6:1. Utakmica je pocela cvrsto sa obe strane cvrsto, sedmoplasirani Parmenac je zeleo da ponovi prvu utakmicu. Prvo poluvreme je proslo veoma jako i grubo ali bez golova. Drugo poluvreme krece bas kao sto se prvo zavrsilo, napadacki sa obe strane. Stefan Milovanovic dobija zuti karton jer pravi grub start u pokusaju da zaustavi kontru. Protivnici nisu uspeli da iskoriste prekid, ali par minuta kasnije Aleksandar Danilovic probija po strani, vraca povratnu na penal gde Dejan Milovic iz prve upucuje sut na gol i uspeva da zatrese mrezu protivnika. Ubrzo posle toga gosti koriste gresku odbrane i uspevaju da izjednace na 1:1. Trener Uros vrsi izmenu u napadu gde je izveo Dejana Milovica a uvek Ivana Cvrkica, ali domaci ne uspevaju ponovo da zatresu mrezu protivnika i rezultat ostaje 1:1 za kraj. Sve cestitke protivnicima.