Detalji

Datum Vreme Liga Sezona
04/12/2016 13:00 Moravička okružna liga 2016/17

Sedamnaesto kolo Fk Zadrugar – Fk Brezak Pranjani

Poslednju utakmicu prve polusezone Zadrugar je docekao Brezak iz Pranjana. Prvo poluvreme zavrsilo se rezultatom 2:0, gde se videlo da Zadrugar zeli na odmor da ode sa sto boljom pozicijom na tabeli. Gosti u drugom poluvremenu postizu gol za smanjene prednosti na 2:1, ali domaci postizu jos 2 gola i Zadrugar uzima 3 boda krajnjim rezultatom 4:1.Strelci za domace Dejan Milovic (2), Aleksandar Paunovic, Goran Stevovoic.

Rezultati

Omladinac011
Zadrugar213

Detalji

27/11/2016 13:00 Moravička okružna liga 2016/17

Sesnaesto kolo Fk Omladinac Zablace – Fk Zadrugar

Zadrugar je gostova u Zablacu protiv Fk Omladinca gde im se pruzila sansa da ih krene pobednicki niz sta im je omogucio Dejan Milovic hat trickom na utakmici. Prvo poluvreme zavrsilo se 0:2. Domaci postizu gol za smanjenje prednosti, ali Dejan Milovic postize do kraja jos jedan gol cime se utakmica zavrsava 1:3.

Rezultati

Zadrugar101
Donja Vrbava000

Detalji

20/11/2016 13:00 Moravička okružna liga 2016/17

Petnaesto kolo Fk Zadrugar – Fk Donja Vrbava

Nova utakmica, nova sansa. Fk Zadrugar docekuje Donju Vrbavu na svom terenu sa zeljom za bodovima. Aleksandar Dumic za domace postize gol u prvom poluvremenu i taj gol je odlucio pobednika jer do kraja utakmice, pored dosta sansi, ostaje 1:0

Rezultati

Spartak213
Zadrugar000

Detalji

13/11/2016 13:00 Moravička okružna liga 2016/17

Cetrnaesto kolo Fk Spartak Trnava – Fk Zadrugar

Posle poraza na svom terenu Zadrugar gostuje u Trnavi protiv Fk Spartaka. Domaci su odlicnom igrom na svom terenu postigli dva gola i na pauzu otisli vodjstvom 2:0. Drugo poluvreme se odigralo slicno kao prvo, domaca ekipa je pokazala veliku zelju za pobedom. Postigli su jos jedan gol i utakmica se zavrsila 3:0.

Rezultati

Zadrugar134
Mladost (P)112

Detalji

06/11/2016 13:30 Moravička okružna liga 2016/17

Trinaesto kolo Fk Zadrugar – Fk Mladost Preljina

Nakon dobre utakmice u dvanaestom kolu mnogi su polagali nade da ce Zadrugar vezati jos jednu pobedu i za to su imali sansu na svom terenu protiv svojih komsija. Ali na nesrecu domacina prvo poluvreme krece lose po njih i Mladost ubrzo dolazi do 1 gola i vodjstva. Zadrugar je ipak dosao do izjednacenja i tako su i otisli na pauzu. Drugo poluvreme krece lose po Zadrugar i Preljina postize jos jedan gol, a ubrzo potom jos jedan. Zadrugar uspeva da smanji prednost na 2:3 ali gosti postizu jos jedan gol i odnose 3 boda. Strelac za Zadrugar Dejan Milovic.

Rezultati

Prijevor000
Zadrugar101

Detalji

30/10/2016 13:30 Moravička okružna liga 2016/17

Dvanaesto kolo Fk Prijevor – Fk Zadrugar 0:1

Utakmica izmedju petoplasiranog Prijevora I šesnaestpolasiranog Zadrugara, niko nije baš očekivao da će biti neizvesna, ali Zadrugar je odigrao sjajnu partiju i napravio veliko iznenadjenje savladavši domaći tim Prijevora sa 1:0, i tako osvojio veoma bitna 3 boda za nastavak takmičenja.Jedini gol za Zadrugar a i na utakmici postigao je Djan Milović.

Rezultati

Slatina033
Zadrugar000

Detalji

23/10/2016 13:30 Moravička okružna liga 2016/17

Jedanaesto kolo Fk Zadrugar – Fk Slatina 0:3

Zadrugar je ugostio favorizovanu ekipu Slatine Pred oko 60 navijača na stadionu u Donjoj Trepči, i veoma dobro pružio otpor gostima pa su na odmor otišli nerešenim rezultatom 0:0. U drugom poluvremenu Zadrugar je poklekao napadima gostiujuće ekipe i primio tri gola do kraja , pa gosti tako konačnim rezultatom Zadrugar – Slatina 0:3 odnose sva tri boda iz Donje Trepče.

Rezultati

Ozrem PMH112
Zadrugar213

Detalji

16/10/2016 13:30 Moravička okružna liga 2016/17

Deseto kolo Fk Ozrem PMH – Fk Zadrugar 2:3

Derbi začelja izmedju domaćeg Ozrema i Zadrugara, dobro je počeo za domaće.Ozrem je postigao gol, ali Zadrugar uspeva da preokrene rezultat do kraja prvog poluvremena i na odmor ode sa prednošću od 2:1.Drugo poluvreme loše je počelo po goste, Ozrem postiže pogodak za izjednačenje, i posle promašaja nekoliko stopostotnih šansi , u devedesetom minutu primaju gol i Zadrugar dobija utakmicu sa rezultatom 3:2.Golove za ekipu Zadrugara postigli su Marko Savković (Vulkanizer), Stefan Milovanović (Štef), Autogol.

Rezultati

Zadrugar011
Mladost (L)224

Detalji

09/10/2016 14:30 Moravička okružna liga 2016/17

Deveto kolo Fk Zadrugar – LFK Mladost Lučani

U devetom kolu Zadrugar je dočekao pretendenta za ulazak u veći rang takmičenja ekipu Mladosti iz Lučana.Domaći su pokušali da pruže otpor dosta spremnijoj i kvalitetnijoj ekipi Mladosti ali gosti su slomili domaći tim postigli dva pogotka i otišli na odmor sa prednošću od 2:0.U nastavku postižu još dva gola , a zadrugar uspeva da postigne utešan gol i utakmica se završava pobedom gostujuće ekipe od 4:1.Jedini gol za Fk zadrugar postigao je Aleksandar radulović (Vrabac).

Rezultati

Backovac Junajted235
Zadrugar011

Detalji

01/10/2016 15:30 Moravička okružna liga 2016/17

Osmo kolo Backovac Junajted – Fk Zadrugar

Gostovanje Backovcu nije se slavno završilo po goste iz Donje Trepče, Posle pobede nad Jedinstvom iz Gornje Gorevnice, gosti su se ponadali da mogu odneti bodove iz Gornjeg Milanovca, ali ipak domaći su bolje ušli u meč i na poluvreme otišli sa vodjstvom od 2:0.U drugom poluvremenu domaća ekipa Backovca postiže još tri gola, dok Zadrugar u finišu meča postiže utešan gol i utakmica se završava pobedom domaćina od 5:1.Jedini gol za ekipu Zadrugara postigao je Goran Stevović (Stevka).

Rezultati

Zadrugar235
Jedinstvo (GG)000

Detalji

25/09/2016 15:30 Moravička okružna liga 2016/17

Sedmo kolo Fk Zadrugar – Fk Jedinstvo GG

Zadrugar je u sedmom kolu dočekao ekupu Jedinstva iz Gornje Gorevnice i priredio pravi praznik fudbala za pedesetak navijača koji su verno pratili zadrugar i kada je samo redjao poraze.Domaći su dominirali čitav meč, na poluvreme se odlazi rezultatom 2:0 za domaće, a do kraja Zadrugar uspeva da postigne još tri gola i deklasira ekipu iz Gornje Gorevnice sa konačnih 5:0.Strelci za ekipu Zadrugara bili su Milovan Milošević (Mićo) 2, Aleksandar Radulović (Vrabac) 2, Nikola Raičević 1.

Rezultati

Polet011
Zadrugar011

Detalji

18/09/2016 15:30 Moravička okružna liga 2016/17

Šesto kolo Polet Trbušani – Fk Zadrugar

Posle pet poraza, niko nije mogao očekivati da će Zadrugar prve bodove doneti sa gostovanja u Trbušanima, ali to se desilo.Domaći su napadali od prvog minuta ali Zadrugar je oklevao sve do negde pola sata pred kraj utakmice, kada domaćin posle jedne greške gostujuće ekipe dolazi do vodjstva.Ipak petnaestak minuta pre kraja Zadrugar uspeva da izjednači na 1:1, i to je ujedno bio konačan rezultat.Zadrugar osvaja prvi bod u sezoni.Strelac jedinog gola za Fk Zadrugar Bio je Goran Stevovic.

Rezultati

Napredak011
Zadrugar000

Detalji

11/09/2016 16:00 Moravička okružna liga 2016/17

Peto kolo Fk Napredak Svračkovci – Fk Zadrugar

Peto kolo i ništa se ne menja, Zadrugar nastavlja sa neuspesima. Gostovanje u Svračkovcima , igralo se na veoma lošem terenu što je izgleda domaćinu išlo u korist.Domaćin Napredak na kraju dobija utakmicu rezultatom 1:0, a Zadrugar nastavlja da redja poraze.

Rezultati

Zadrugar202
Lunjevica224

Detalji

07/09/2016 16:30 Moravička okružna liga 2016/17

Četvrto kolo Fk Zadrugar – Fk Lunjevica

Zadrugar je u četvrtom kolu dočekao goste iz Lunjevice u nadi da može doći do prvih bodova, i kako je počela utakmica sve je nagoveštavalo da će tako i biti, ali. Domaći dolaze do vodjstva od 2:0, i vode sve do 35 minuta, ali gosti uspevaju da postignu dva pogodtka do kraja prvog poluvremena, i na odmor se odlazi nerešenim rezultatom 2:2.U nastavku meča gosti iz Lunjevice postižu još dva pogodka i odnose sva tri boda kući, a Zadrugar i posle četvrtog kola ostaje na dnu tabele sa nula bodova.Oba gola za Fk Zadrugar postigao je Goran Stevović.

Rezultati

Jedinstvo (K)123
Zadrugar000

Detalji

04/09/2016 16:30 Moravička okružna liga 2016/17

Treće kolo Fk Jedinstvo konjevići – Fk Zadrugar

Zadrugar je i u trećem kolu nastavio sa porazima, teško gostovanje veoma dobroj ekipi Jedinstva, i novi poraz.Gosti su se dobro držali do pred sam kraj prvog poluvremena, kad su posle jednog kiksa primili nesrećan gol, kasnije u drugom poluvremenu prilikom nedostatka snage, primili još dva i to je bio konačan rezultat.Jedinstvo dobija utakmicu rezultatom 3:0 i osvaja sva tri boda.

Rezultati

Zadrugar202
123

Detalji

28/08/2016 16:30 Moravička okružna liga 2016/17

Drugo kolo Fk Zadrugar – Fk Majdan

Prva Utakmica Zadrugara pred domaćim navijačima nije protekla slavno .Gosti su rano došli u vodjstvo, ali domaći su do kraja prvog poluvremena uspeli da preokrenu rezultat u svoju korist i otišli na odmor sa prednošću od 2:1.Medjutim nedovoljno iskustva u okružnoj ligi koštalo je Zadrugar prvih bodova, gosti postižu dva gola i odnose sva tri boda iz Donje trepče.Krajnji rezultat 3:2 u korist gostujuće ekipe.

Rezultati

Parmenac246
Zadrugar011

Detalji

20/08/2016 17:00 Moravička okružna liga 2016/17

Prvo kolo Fk Parmenac – Fk Zadrugar

Parmenac je bio favorit, Što je i opravdao ubedljivom pobedom od 6:1.Parmenac je vodio 2:0 na poluvremenu,ipak Zadrugar uspeva da smanji na 2:1, ali to je sve što su uradili, Domaćin do kraja uspeva da postigne još 4 gola i ubedljivo savlada goste iz Donje Trepče.Uslovi za igru odlični, utakmica protekla u fer i korektnoj Igri.Strelac jedinog gola za Fk Zadrugar bio je Goran Stevović.