Poslednja utakmica pripremnog perioda

Danas, 05.03.2017.godine, Fk Zadrugar je odigrao svoju poslednju pripremnu utakmicu za ovu sezonu sa Fk Prijevorom. Prijateljska utakmica izmedju ove dve ekipe odigrala se na Zadrugarovom stadionu. Utakmica je pocela smirenim tempom bez velikog broja sansi, da bi gostujuci tim poveo udarcem sa bele tacke, ubrzo posle toga udarcom sa linije 16m Dejan Milovic postize preleop gol za izjednacenje. Nastavkom prvog poluvremena domaci tim je pokazao veliku spremnost i uigranost, ali nisu uspeli da povedu. Par minuta nakon pocetka drugog poluvremena parom duplih paseva i lepom zavrsnicom Danijela Novakovica, Zadrugar dolazi do vodjstva. Trener Uros pocetkom i sredinom drugog poluvremena vrsi veliki broj izmena ,tako da jedini igrac iz startnih 11 ostaje Aleksandar Dumic, cime je zeleo da pruzi sansu svim igracima, ali oni nisu uspeli da odole iskusnijoj ekipi Fk Prijevora koja do kraja utakmice postize 3 gola. Fk Prijevor na kraju pokazuje zasto je petoplasirani i odnosi pobedu kuci nakon zvizduka krajnjim rezultatom 2:4. Ovom utakmicom je Zadrugar zavrsio pripremni period i od sledece sedmice krece druga polusezona u kojoj ce se nasi momci boriti da budu sto bolje plasirani za kraj sezone.